Zobraziť kurzy

Jana Keketi

Pozícia:inštruktorka
Stručná biografia:
Venuje sa zmenám vyzáže podporujúcim posiľňovanie sebavedomia a ako jediná na Slovensku má certifikát z London Image Institute.

Úspešná fotografka, bývalá modelka, vicemiss SR za rok 1998. Najnovšie aj profesionálna konzultantka v oblasti biznis imidžu a obliekania. Ženám i mužom pomáha nájsť svoj vlastný štýl obliekania a prostredníctvom zmeny vizáže budovať a posilňovať sebavedomie. Ako jediná Slovenka má certifikát z prestížnej London image institute ako odborný Business Image. Okrem iného poskytuje individuálne konzultácie, vedie prednášky a tiež charitatívne projekty.

 

Princípy budovania šatníka:
Stáva sa Vám, že stojíte pred plnou skriňou a neviete, čo si máte obliecť? Prípadne, že zabudnete, čo vlastne v šatníku máte a kúpite si niečo podobné 2x?  Vládne Vám v šatníku chaos a nemáte chuť každé ráno riešiť hroznú dilemu, čo na seba? Práve pre Vás je tu seminár, kde sa naučíte jednoducho a systematicky upratať si oblečenie a doplnky, a obliekanie na všetky príležitosti, už pre Vás nebude žiaden problém.

Typy postáv:
Viete, že existujú určité typológie ženských postáv ako hruška, jablko, presýpacie hodiny, obdĺžnik…, ale vy sama vlastne neviete, ktorý typ ste? Je možné, že sa typovo prelínate, a teda potrebujete radu, ako z toho von. Sú na to pravidlá a merania, ktoré Vás zaradia do konkrétneho typu, a vy potom môžete čerpať konkrétne rady, ušité priamo na Vašu postavu, pretože len ak poznáte princípy, môžete vyťažiť so svojej postavy maximum. Zakryjeme nedostatky, ukážeme prednosti a nakupovanie samotné už pre Vás bude oveľa jednoduchšie.

Farebná typológia:
Farby sú všade okolo nás, našťastie žijeme vo farebnom svete. Farbami vyjadríte svoju náladu, postoj aj Vašu osobitosť. Ale nie každá farbu, ktorá sa nám páči, nám aj lichotí k nášmu farebnému typu. AK viete, ktoré farby Vám pristanú, budete pôsobiť mladšie, zdravšie a krajšie. Tento seminár Vás privedie cez spoznanie významu jednotlivých farieb, až k Vašej osobnej farebnej škále.