Masáže

1. Ajurvédska masáž hlavy  a šije (Shirobyanga) – 30 minút/12,50 EUR cena pre členov Lighthouse clubu (platí na poukážky zakúpené na recepcii Lighthouse Clubu)

Cieľom tejto masáže je uvoľniť  vaše napätie a stres, ktoré v sebe nosíte. Vďaka liečivému bylinkovému oleju, ktorý vám absorbujem cez vlasové korienky do pokožky hlavy sa odstránia  vaše negatívne myšlienky, navodí sa relax vašej mysle a následne sa vám zlepší aj spánok. Vynikajúce účinky sú aj pri problémoch s padajúcimi vlasmi. Energiu získa telo i duša.

Ajruvédska masáž hlavy a šije Shirobhyanga
Masáž tváre s Aloe vera

2.Ajurvédska masáž tváre s Aloe vera krémom, plus masáž chodidiel( Mukabhyanga) – 30 minút/13,50 EUR cena pre členov Lighthouse Clubu (platí na poukážky zakúpené na recepcii Lighthouse Clubu)

Ide o jemnú masáž s aloe vera krémom, pomáha regenerovať vašu pokožku. Získavate na sile a vitalite. Vynikajúce je, že sa redukujú vaše mimické vrásky a spomaľuje sa proces stárnutia. Veľmi účinná je k tomu masáž chodidiel, nakoľko sa stláčajú body na nohách, ktorými sa aktivujú orgány v celom tele. Nastáva uvoľnenie, upokojenie v celom tele i na duši. Váš organizmus prechádza ozdravným procesom. Účinná v zimnom počasí, predchádza k lúpaniu a praskaniu nôh.

3. Maska tváre (Mukaubtan), masáž tváre a chodidiel= Ajurvéda beauty – 60 minút/31,50 EUR cena pre členov Lighthouse Clubu (platí na poukážky zakúpené na recepcii Lighthouse Clubu)

Je špeciálna prírodná maska na tvár zo santáloveho dreva, ktorá hĺbkovo čistí pleť. Je určená pre ľudí, ktorí túžia omladiť svoju tvár, získať na sile a hlavne hebkosti, veľmi účinná je aj pri aknóznej pleti, odstraňuje odumretú pokožku. K maske na tvár patrí aj masáž tváre, ktorou sa aktivujú hlboké mozgové centrá pod pokožkou, energetické meridiány a prichádza k uvoľneniu celého tela. Na záver prichádza k masáži chodidiel a prichádza k prepojenie celého tela.

Maska tváre Mukaubtan
Masáž chrbta Paschima Abhynga 2

4. Masáž chrbta  (Paschima  Abhyanga) – 30 minút/13,50 EUR cena pre členov Lighthouse Clubu (platí na poukážky zakúpené na recepcii Lighthouse Clubu)

Na našom chrbte nosíme záťaž každodenných starostí, a práve preto máme v tejto oblasti najviac bolestí. Vmasírujeme vám bylinkové oleje, ktoré vám zmiernia vašu bolesť a uvoľnia napätie a nastane vo vás krásny pocit duševného pokoja. V ajurvéde využívame znalosť marmových bodov, ich stláčaním odbúrame nerovnováhu, ktorá vám spôsobuje bolesť. K masáži chrbta patrí aj masáž horných končatín a masáž dlaní.

5. Masáž chrbta, hlavy a chodidiel – 50 minút/22,50 EUR cena pre členov Lighthouse Clubu (platí na poukážky zakúpené na recepcii Lighthouse Clubu)

Masáž chrbta je skvelá a uvoľňujúca, hlavne, keď máte pretrvávajúce problémy s chrbticou. Veľmi účinne vám pomôže odstrániť bolesti a bloky, ktoré tam máte. Tento typ masáže je spojený s masážou hlavy a chodidiel, čiže celé telo sa prepojí a v tele nastáva proces liečenia. Prispieva k regenerácii vašich platničiek, stavcov a podporuje obnovu životnej kundalíny energie.

Masáž chrbta Paschima Abhyanga
Masáž chrbta Podikizhi

6. Masáž chrbta Podikizhi – 60 minút/31,50 EUR cena pre členov Lighthouse Clubu (platí na poukážky zakúpené na recepcii Lighthouse Clubu)

Ide o špeciálnu masáž, ktorá sa nazýva aj terapia teplom. Pôsobí vynikajúco na uvoľnenie stuhnutého svalstva, pri poraneniach, preťažení alebo prechladnutí svalstva. Pomáha aj pri chronických zápaloch. V tejto masáži terapeut naplní batôžky liečivými bylinkami, nahreje s teplým olejom a prikladá na telo. Pôsobí to veľmi upokojujúco a uvoľňujúco. Veľmi účinná metóda, odporúčame ju opakovať viackrát po sebe.

7. Ajurvédska masáž nôh (Pada Abhyanga) – 30 minút/13,50 EUR cena pre členov Lighthouse Clubu (platí na poukážky zakúpené na recepcii Lighthouse Clubu)

Hĺbková masáž nôh veľmi pomáha pri redukcii opuchov, pocite ťažkých nôh, a tak isto vám pomôže aj pri kŕčových žilách. Hĺbková a intenzívna masáž veľkých svalov napomáha odstrániť únavu a znižuje vám bolesti.

Ajurvédska masáž nôh Pada Abhyanga

8. Bylinkový kúpeľ chodidiel – 30 minút/16 EUR cena pre člena Lighthouse Clubu (platí na poukážky zakúpené na recepcii Lighthouse Clubu)

Masáž chodidiel (PASABHYANGA) S kúpeľom nôh (PADAVAGAHA)

Vaše nohy si zaslúžia pozornosť. Bylinkový kúpeľ je balzam na unavené nohy, drsnú, suchú či popraskanú pokožku. Po kúpeli nasleduje upokojujúca masáž reflexných bodov, ktoré pomáhajú pri akútnych bolestiach, nastavujú zdravie orgánov ako aj zlepšujú držanie tela.

9. Masáž celotelová s pílingovým efektom (Udvartana) – 90 minút/58 EUR cena pre členov Lighthouse Clubu (platí na poukážky zakúpené na recepcii Lighthouse Clubu)

Skvelá masáž na redukciu hmotnosti a spaľovanie tukov. Na vaše telo vm terapeuti nanesú liečivý ajurvédsky púder, ktorý vám vmasírujú do pokožky a tak nastáva proces chudnutia. Vaše telo získava krásny zdravý jas, lieči sa pokožka a tiež pomáha znižovať potenie tela. Odporúčame ju aj klientom, ktorí potrebujú zlepšiť ohybnosť končatín a zvýšiť mobilitu kĺbov. K redukcii tukov poskytujeme informácie aj o zmene životosprávny či o pohybových aktivtiách.

Masáž celotelová s pílingovým efektom Udvartana
Celotelová masáž Abhyanga

10. Masáž celého tela (Abhyanga) – 90 minút/40 EUR cena pre členov Lighthouse Clubu (platí na poukážky zakúpené na recepcii Lighthouse Clubu)

Masáž Abhyanga zabezpečí najdokonalejšie prúdenie a harmonizáciu toku energie v celom tele. Pravidelné celotelové masáže sú nielen osviežujúce, ale aj omladzujuce. Celotelová masáž prekrví dokonale každú časť tela, upokojí myseľ, pomôže telu pri detoxikácii a zvýši imunitný systém celého organizmu. Pri ajurvédskej masáži dochádza k uvoľneniu stuhnutého svalstva a zmierni sa bolesť svalov a kĺbov. Abhyanga zahŕňa: masáž chrbta, rúk, hlavy, bruška, tváre, nôh a reflexiológiu chodidiel.

11. Synchrónna masáž ŠTYROCH rúk – 60 minút/62 EUR a 90 minút/81 EUR ceny pre členov Lighthouse Clubu (platí na poukážky zakúpené na recepcii Lighthouse Clubu)

Výnimočná masáž, pri ktorej dvaja terapeuti masírujú klienta naraz. Štyri ruky masírujú hlavu, tvár, telo, ruky aj chodidlá naraz. Touto metódou získava klient energiu, silu a vitaltiu. Pomáha mu uvoľniť sa psychicky aj fyzicky. Zvyšuje jeho imunitu, zlepšuje krvný obeh, dodáva funkčnosť svalov a posilňuje muskulatúru. Patrí medzi veľmi obľúbené masáže.

Shirodhara

12. Shirodhara – 50 minút/36 EUR cena pre členov Lighthouse Clubu (platí na poukážky zakúpené na recepcii Lighthouse Clubu)

Stará ajurvédska veľmi účinná technika. Prúd teplého oleja vám tečie na určitý bod na čele, tzv. tretie oko, vďaka tomu vám odchádza z tela stres a vaše bolesti. Centrálna nervová sústava sa upokojuje. Je to vynikajúca metóda ako sa cítiť slobodnejšie, odchádzajú vám negatívne myšlienky a strachy z vášho života. Znižuje napätie, poruchy spánku a pomáha pri chronických bolestiach hlavy, je účinná aj pri psychických problémoch a poruchách správania. Nie je určená pre deti.

13. Celotelová masáž plus Shirodhara – 120 minút/67 EUR cena pre členov Lighthouse Clubu (platí na poukážky zakúpené na recepcii Lighthouse Clubu)

Patrí medzi najluxusnejšie masáže, nakoľko po tejto masáži sa budete cítiť ako znovuzrodení, nielen vaše telo, ale aj vaša duša dostane nový dych, odhodíte starosti, bolesti aj stres, ktorý sídli vo vás. Krásne znovuzrodenie.

Shirodhara2

14. Nosná inhalácia (NASNA) – 20 minút/10 EUR cena pre členov Lighthouse Clubu (platí na poukážky zakúpené na recepcii Lighthouse Clubu)

Patrí medzi veľmi účinné inhalácie prostredníctvom pary pri problémoch z prechladnutia. Pomáha pri upchanom nose, čelných aj nosných dutín, pri bolestiach hlavy, ako aj pomáha pri sennej nádche. Inhalácia sa robí prostredníctvom pary a liečivých bylín.

15. SWEDANAM – 30 minút/18 EUR cena pre členov Lighthouse Clubu (platí na poukážky zakúpené na recepcii Lighthouse Clubu)

Je úžasná a netradičná forma bylinného kúpeľu v drevenom boxe, ktorý je zo vzácneho dreva margózy. Klient má celé telo uzvareté v boxe okrem hlavy a prichádza k jeho prehriatiu. Vďaka tomu sa mu vyplavujú jedy a škodliviny z tela. Je skvelý na uvoľnenie svalstva, preto sa odporúča po masáži. Pomáha nabudiť imunitu, vyplaviť hlieny z tela a podporuje krvný obeh.

Swedanam

16. Swedanam, Celotelová masáž – 110 minút/49 EUR cena pre členov Lighthouse Clubu (platí na poukážky zakúpen na recepcii Lighthouse Clubu)

17. Swedanam, Celotelová masáž 4 rúk 960 minút) a , Shirodhara (130 minút) – 72 EUR cena pre členov Lighthouse Clubu (platí na poukážky zakúpené na recepcii Lighthouse Clubu)

18. Swedanam, Celotelová masáž (90 min.), Shirodhara (150 minút) – 94 EUR cena pre členov Lighthouse Clubu (platí na poukážky zakúpené na recepcii Lighthouse Clubu)

19. Bylinný kúpeľ v drevenej kadi (AVAGNAHA) – 30 minút/18 EUR/I osoba a 30 minút/27 EUR/1 osoba ceny pre členov Lighthouse Clubu (platí na poukážky zakúpené na recepcii Lighthouse Clubu)

Romantická drevená kaďa, kde okrem uvoľňujúcich bubliniek na vás pôsobia ajurvédske bylinky. Vaše telo vyplaví jedovaté látky, a tak nastáva proces uvoľnenia sa a reštartu vášho tela. Vaša myseľ i telo získavajú týmto liečivým relaxom pocit pokoja a vnútornej rovnováhy. Drevená kaďa je určená pre jednu alebo dve osoby. Môžete si tu užiť romantiku pri ajurvédskom čajíku alebo nápojov podľa vášho výberu.

20. Bylinný kúpeľ, Ajurvéda beauty – 90 minút/40 EUR cena pre členov Lighthouse Clubu (platí na poukážky zakúpené na recepcii Lighthouse Clubu)

21. Bylinný kúpeľ, Celotelová masáž – 120 minút/49 EUR cena pre členov Lighthouse Clubu (platí na poukážky zakúpené na recepcii Lighthouse Clubu)

22. Bylinný kúpeľ, Ajruvéda beauty, Celotelová masáž – 150 minút/67 EUR cena pre členov Lighthouse Clubu (platí na poukážky zakúpené na recepcii Lighthouse Clubu)

23. Masáž pre tehotné ženy – 30 minút/18 EUR a 60 minút/31 EUR ceny pre členv Lighthouse Clubu (platí na poukážky zakúpené na recepcii Lighthouse Clubu)

Ajurvéda kladie z hľadiska prevencie dôraz na prvé tri mesiace tehotenstva, kde potrebuje relax Štvrtý mesiac sa nazýva obdobie dvoch sŕdc. Vtedy sa vyvíja srdce dieťatka a plod začína vyjadrovať túžbu po láske. Ženy sa majú v tomto čase hýčkať a zaslúžia si oddych. Cieľom tejto masáže je uľaviť od bolesti a únavy, zabezpečiť pružnú pokožku, odstrániť opuchy nôh a mamička získava na sile a stráca neistotu z pôrodu. Cíti sa zdravo a krásne.

Ak chcete vedieť viac, alebo máte akékoľvek otázky, kontaktujte prosim p. Martinu Zaťkovú, buď telefonicky na  0903 593 777 alebo emailom na:  zatkova@lighthouseclub.sk