Moja vlastná hodnota

Cena: 49 euro / 1 osobu
Max počet: 15 ľudí

Tvorite si život podľa seba ? Viete, aký je váš talent ? Užívate si to tu ?

Chodíte do práce, ktorú nemusíte ? Stretávate sa s ľuďmi, ktorí vás vyčerpávajú ? Neviete povedať nie svojej rodine či priateľom ? Robíte stále veci, ktoré vás nebavia ? Ešte stále je niekto alebo niečo pre vás dôležitejšie ako vy sama.  Seminár vlastná hodnota je voľným pokračovaním sebalásky.

Práca s vlastnou hodnotou nám ukáže, ako využívame vlastné zdroje a talenty,  s ktorými sme sa narodili. Ako sme prijali samé seba. Či sme zostali v období princeznej alebo sme sa stali kráľovnami vlastného kráľovstva. Každá z vás si bude hľadať  svoju vlastnú cestu, pozriete sa na to akú hodnotu máte podľa vás na tomto svete. Poskladajú sa vám súvislosti, ktoré sa vám na základe vášho vnímania seba,  zrkadlia v bežnom živote. Či už v hodnote peňazí alebo hodnote vzťahov.  Pomocou svalového testu, používaním liečivých esencií , vedenými meditáciami budeme liečiť vzťah k sebe samej.

Výsledkom vašej práce bude zistenie po čom vlastne TUŽIM JA – moje skutočné JA. A kde je môj smer.

pobjecka1

Pomáham ľuďom, ktorí túžia po zmene, zistiť ktorým smerom sa chcú vybrať. Možno ich k tomu motivuje nefukčný vzťah, nespokojnosť v práci, nedostatok financií či podlomené zdravie. To sú signály, že je čas zmeniť svoje postoje a programy, ktoré nás vedú stále k rovnakým situáciam. Nachádzame spolu, po čom vo vnútri skutočne túžia, odkrývame ich talenty, ktoré v sebe skrývajú. Učím ich pracovať na vlastnej

Zanechajte nám svoje myšlienky